Kdo jsem

Buďme v kontaktu, buďme přátelé
Martin Bartoň

Jmenuji se Martin Bartoň a dneska jsem manžel, táta dvou kluků, podnikatel v síťovém marketingu a člověk, který věří, že sny se mohou stát skutečností.

Podnikám s německou společností LR Health & Beauty v oblasti doplňků stravy a kosmetiky. Mým základním cílem v této oblasti je postupně vybudovat poctivé podnikání, které mě i mojí rodinu uživí.

Podstatou mého LR podnikání je ukazovat lidem, které to zajímá, jak jim mohou LR výrobky zkvalitnit život a s čím jim mohou pomoct ve zdraví. Mám radost, když mi pak napíší, že jim mé rady i LR výrobky byly k užitku.

Nesnažím se lidem LR výrobky prodávat. Říkám jim, že je pro ně mnohem výhodnější, když si je budou kupovat sami, beze mě, levněji, za nejlepší partnerské ceny a rovnou v e-shopu výrobce. Všechny, kterým se to líbí, pak zdarma napojím přímo na LR.

Zákazníci tím ušetří peníze při nákupu zboží a kupují vše přímo od výrobce, čímž získají garanci kvality, správného skladování, rychlejší reklamace a tak podobně.

Když jsou mnou přivedení zákazníci spokojeni a opakovaně si od LR nakupují, dostanu od LR provizi jako poděkování za to, že jsem novým zákazníkům ukázal LR výrobky a přivedl je.

Předtím, než jsem začal podnikat s LR, jsem pracovat jako manažer nákupu a výroby ve společnosti Panasonic Liquid Crystal Display Czech, s.r.o.

Vystudoval jsem Vysokou školu finanční a správní, kde jsem získal titul inženýra ekonomie.

Baví mě turistika a třeba jízda na koloběžce. Tu a tam si zahraju počítačové hry a občas si přečtu nějakou knížku. Možná by mě bavilo zahrádkaření. :-)

V několika oborech se chci ještě dovzdělat, tak se snažím své podnikání orientovat co nejvíce k pasivnímu příjmu, tzn. vytvořit ho tak, aby běželo pokud možno samo bez nutnosti mé každodenní přítomnosti.

Můj životopis na LinkedIn

Pokud mi o sobě chcete dát z nějakého důvodu vědět, udělejte to.

  • Jméno: Martin Bartoň
  • IČ: 67861288
  • DIČ: CZ7708102446
  • Sídlo: Pod Břízami 5241, 430 04 Chomutov
  • Číslo účtu: 2000363097/2010
  • Banka: Fio banka
  • Typ podnikání: fyzická osoba

Co pro vás mohu udělat?

Vyplňte prosím všechny kolonky.

Řekli o mně

Vážím si referencí od lidí z mého okolí.

Chtěl bych poděkovat Martinovi za to, že se mnou měl tu trpělivost. Díky Martine, otevřel jsi mi oči a dokázal si mi pomoct změnit úhel pohledu na dnešní uspěchaný svět, který drží lidi v nevědomosti.

Martin Leon

Martin má skvělý přístup a je odborníkem na svém místě.

Peter Klištinec

Martina Bartoně znám již několik roků. Má velice příjemné vystupování, je klidný a rozvážný. Upřímně musím říct, že je radost s ním pracovat a jsem velice rád, že jsme obchodní partneři.

Vladimír Myšík

Komentáře

Váš komentář se zde nezobrazí ihned, ale až po nějaké době.

Přidat komentář:
Vyplňte prosím všechny kolonky
Vaše komentáře:

Martin Bartoň, 6.4.2017

Zatím není vložený žádný komentář, buďte první, kdo ho napíše.

Přidat komentář