Woman Phyto Activ

Kniha LR výrobků
0 hodnoceníKÓD: 80332
Woman Phyto Activ

Základní informace

Co je to

Woman Phyto Activ jsou kapsle s přírodními fytoestrogeny, které pomáhají ženám zvládnout menopausu a díky vápníku a vitamínu D oddálit řídnutí kostí.


Během menopausy ženám ubývají hormony estrogen a progesteron, což má za následek nepříjemné stavy. Woman Phyto Activ tyto stavy potlačuje.


Účinnou látkou jsou isoflavony získané z červeného jetele, které jsou velmi podobné hormonům žen.


Kdo by měl Woman Aktiv užívat? Určitě ženy po čtyřicítce, které si chtějí aktivně vychutnat další léta zralé dospělosti a preventivně se vyhnout zdravotním komplikacím spojených s menopauzou.


Jak pomáhá

1

Woman Phyto Activ potlačuje stavy spojené s menopauzou - únava, poruchy spánku, nervozita, podrážděnost, bolest hlavy, pocit napětí v prsou, návaly horka a nadmíra pocení. Díky vitamínu D a vápníku preventivně působí proti řídnutí kostí.

2

Pravidelné užívání isoflavonů ženám snižuje riziko vzniku rakoviny prsou a vaječníků. Isoflavony zabraňují nádorům, aby si tvořily cévy pro svoji výživu a růst.

3

Za zmínku také stojí fakt, že isoflavony stimulují estrogenové receptory v prsou, čímž nutí prsní žlázu k produkci nové tkáně. To může vést ke zpevnění poprsí.

4

Zní to paradoxně, ale z užívání Woman Aktiv mohou mít prospěch i muži, kteří se léčí na benigní zvětšení prostaty. Zvlášť vhodný je pro muže, kteří se léčí s rakovinou prostaty.

Co je to menopauza

Jedná se o přirozený stav v životě ženy, kdy dochází k útlumu funkce vaječníků. Snižuje se tvorba hormonů estrogenu a progesteronu, zastavuje se menstruační cyklus a nastává ztráta plodnosti. Žena již není schopna otěhotnět přirozenou cestou.

Menopauza (přechod) přichází zhruba mezi 45. až 50. rokem věku, jsou ovšem i výrazné odchylky oběma směry. Jeho začátek je individuální a závislý na dědičnosti a rase. Menstruace začíná být slabší a kratší, stává se nepravidelnou, až se zcela vytratí.

Menopauza je často doprovázena řadou nepříjemných projevů a zdravotních problémů. Nejznámější, nejčastější a pro ženy nejnepříjemnější jsou časté návaly horka s pocením, poruchy spánku (nespavost), časté změny nálad, deprese, nesoustředěnost a závratě.

V důsledku nedostatku estrogenu také dochází k úbytku vody v pokožce, což vede ke zvýšené tvorbě vrásek a zrychlenému stárnutí pokožky.

U žen po chirurgickém odstranění vaječníků se příznaky menopauzy mohou objevit náhle, až dramaticky, protože hormonální hladiny v tomto případě neklesají postupně, ale rychle a razantně. Čím mladší žena takovou operaci podstoupila, tím mohou být potíže výraznější.

Jak minimalizovat projevy menopauzy

Řešením je kombinace výsledků moderní medicíny a zkušeností jiných kultur, ve kterých ženy takřka nevědí, co jsou to problémy s menopauzou.

Mezi takové kultury patří například japonská nebo čínská, ale také komunity mexických Indiánů. Na otázku, co odlišného dělají ženy z těchto kultur, že netrpí tolik problémy přechodu, se dá odpovědět jednoduše. Jinak se stravují.

V asijské populaci dlouhodobě konzumují sójové boby, hodně zeleniny a ryb. Ženám mexických Indiánů prospívá konzumace yamu - jeho sladké kořeny jsou plné přírodního progesteronu.

Na tyto potraviny se proto zaměřil intenzivní výzkum a identifikoval v nich biologicky účinné látky, které jsou svým projevem velmi podobné hormonům žen. Proto jsou tyto substance nazývány fytoestrogeny nebo správněji isoflavony.

Isoflavony ze sóji a z červeného jetele (nově objevený bohatý zdroj) jsou molekuly podobné estrogenům a pomáhají ženám zvládnout nepříjemné projevy menopauzy.

Dávkování

Obsah dózy: 90 kapslí = 30 dnů pravidelného užívání


Užívejte 3x denně 1 kapsli a zapíjejte sklenicí vody.

Kontraindikace

Přípravek není určen dívkám v pubertě, ani dětem.

Skladování

Uzavřenou dózu skladujte v suchu a ve stínu.

Složení

Uhličitan vápenatý, povlak kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza), extrakt z červeného jetele (16 %), dělící prostředek (soli hořčíku jedlých mastných kyselin), vitamin D3, barvivo (oxid titaničitý).

Obsažené živiny

Nutriční hodnoty ve 3 kapslích
Vápník 5 mg (50 %)*
Vitamín D3 5 µg (100 %)*
Extrakt z červeného jetele 250 mg
Isoflavony z červeného jetele 50 mg

* Doporučená denní dávka

Komentáře

Martin Bartoň, 6.4.2017

K tomuto výrobku zatím nebyl vložený žádný komentář. Buďte první, kdo ho napíše.

Přidat komentář

Váš komentář se zde nezobrazí ihned, ale až po nějaké době.

Vyplňte prosím všechny kolonky

To zní dobře. Chci to vyzkoušet.

Koupit výrobek

Další doplňky stravy: