Probiotic12

Kniha LR výrobků
0 hodnoceníKÓD: 80370
Probiotic12

Základní informace

Co je to

Probiotic12 představuje unikátní kombinaci 12 kmenů různých probiotických bakterií a také látky, kterými jsou bakterie v kapsli vyživovány.


Kombinace probiotických bakterií v Probiotic12 výrazně redukuje růst škodlivých hnilobných bakterií ve střevě.


Dlouhodobé přemnožení těchto bakterií výrazně zvyšuje riziko vzniku nádorů tlustého střeva, protože tyto bakterie vyrábějí ze žlučových kyselin nebezpečné karcinogeny.


Probiotic12 obsahuje celkem přes miliardu probiotických bakterií, které díky dvojitému zapouzdření putují neporušeně až do střeva - dvojité mikrokapsle chrání bakterie během kritického průchodu žaludkem znatelně účinněji, než je běžné.


Jak pomáhá

1

Probiotic12 účinně zmírňuje akutní průjmovitá onemocnění virového i bakteriálního původu u dětí i dospělých. Také zmírňuje cestovatelské průjmy a průjmy po užívání antibiotik.

2

Příznivě působí u zánětů střev (Crohnova choroba, ulcerozní kolitida a zejména pauchitida). Má pozitivní vliv při zánětech žaludku, snižuje nepříjemný zápach z úst způsobený nesprávným zažíváním, nadýmání a pocit nafouknutého břicha.

3

Pravidelné užívání Probiotic12 zmírňuje výskyt aftů a různých kvasinkových a gynekologických infekcí. Pomáhá malým dětem s bojem proti atopickému ekzému a pomáhá osídlit střeva správnými bakteriemi novorozencům narozeným císařským řezem.

4

Přes střevní imunitní systém Probiotic12 pozitivně působí na celkovou obranyschopnost těla - ve střevech je až 70 % lidské imunity.

Dnes nám probiotika chybí

Probiotic12 doplňuje do stravy probiotické kultury, které lidská potrava ještě před 100 lety běžně obsahovala. Bylo to proto, že lidé ji tehdy konzumovali hlavně čerstvou a s velkým obsahem vlákniny.


S rozvojem moderního způsobu stravování (polotovary, chemická konzervace, příprava v mikrovlnce) množství těchto bakteriálních kultur ve stravě drasticky pokleslo až téměř k nule.


S nástupem masivního používání antibiotik nejen k léčbě naší, ale i při chovu zvířat, se tento trend ještě zvýrazňuje.


Kapsle Probiotic12 s živými probiotickými bakteriemi se znovuosídlením střev prospěšnou mikroflórou vydatně pomáhají. Zkuste je.

Dávkování

Obsah dózy: 30 kapslí = 30 dnů pravidelného užívání


Užívejte 1x denně 1 kapsli na lačno, ideálně večer před spaním. Nekousejte a zapijte vodou.


Kapsle mohou užívat i malé děti od 1 roku věku. U těchto dětí vždy rozdělte 1 kapsli na 2 denní dávky tak, že kapsli otevřete a polovinu odsypete na lžičku a s trochou vlažného čaje nebo mléka podáte dítěti. Bakterie zůstanou i tak díky mikrozapouzdření chráněné.


Aby se bakterie ve střevech dobře rozmnožily, nepřerušujte dávkování a užívejte po dobu jednoho měsíce 1 kapsli každý den. Měsíční kůra má rovněž význam vždy po dobrání antibiotik.

Skladování

Uzavřenou dózu skladujte v suchu, ve stínu a na chladnějších místech.

Složení

Fruktooligosacharidy (40%), kukuřičný škrob, kapsle (hydroxypropylmetylová celulóza), kultury bakterií (Bifidobacterium longum, B.breve, B.bifidum, B.infantis, B.lactis, Lactobacillus plantarum, L.casei, L.paracasei, L.rhamnosus, L.acidophilus, L.bulgaricus, Streptococcus thermophilus), maltodextrin, plnicí látka (mikrokrystalická celulóza), dělící prostředek (dioxid křemičitý), barvivo (dioxid titaničitý).

Obsažené živiny

Nutriční hodnoty v 1 kapsli
Energetická hodnota (kJ/kcal) 6/1
Tuky 0,0 g
Sacharidy < 0,5 g
Bílkoviny < 0,5 g
Vláknina < 0,5 g
Sůl < 0,01 g

Obsažené bakterie

Bakterie v 1 kapsli
Bifidobacterium longum 6,25 mg
Bifidobacterium breve 5,00 mg
Bifidobacterium bifidum 5,00 mg
Bifidobacterium infantus 5,00 mg
Bifidobacterium lactis 7,50 mg
Lactobacillus plantarum 7,50 mg
Lactobacillus casei 5,00 mg
Lactobacillus paracasei 5,00 mg
Lactobacillus rhamnosus 7,50 mg
Lactobacillus acidophilus 5,00 mg
Lactobacillus bulgaricus 6,25 mg
Streptococcus thermophilus 7,50 mg

Zajímavosti

1

Lidské střevo je dlouhé přibližně 7 metrů, a když ho celé rozprostřete a rozbalíte všechny záhyby, zaberete plochu o velikosti tenisového kurtu.

2

Trávicí trakt dospělého člověka je domovem téměř 100 000 miliard bakterií z více než 400 odlišných bakteriálních druhů. Všechny dohromady váží kolem půl kilogramu.

LR a probiotika:

1

Na vývoji Probiotic12 se podílel uznávaný odborník na imunologii Prof. Robert L. Clancy. Je autorem několika knih na téma probiotik a dnes je členem vědecké rady LR.

2

Aby probiotika fungovala, je třeba zajistit několik faktorů zároveň: vhodnou skladbu bakterií (různé kmeny lidských bakterií), množství bakterií (alespoň miliarda), účinnou ochranu před poškozením v žaludku (ochranná kapsle a mikrozapouzdření) a svačinový balíček pro přežití bakterií v kapsli (prebiotika) - to vše LR ohlídalo a zapracovalo do výrobku Probiotic12.

3

LR používá systém dvojitého mikrozapouzdření probiotik - využívá licenci na patent č. EP 1514553 B17 .

4

Složení výrobku Probiotic12 má LR patentováno vlastním patentem č. EP 2228067 A1.

Komentáře

Martin Bartoň, 6.4.2017

K tomuto výrobku zatím nebyl vložený žádný komentář. Buďte první, kdo ho napíše.

Přidat komentář

Váš komentář se zde nezobrazí ihned, ale až po nějaké době.

Vyplňte prosím všechny kolonky

To zní dobře. Chci to vyzkoušet.

Koupit výrobek

Další doplňky stravy: