Mind Master Green

Kniha LR výrobků
0 hodnoceníKÓD: 80900
Mind Master Green

Základní informace

Co je to

V lahvi je nápoj, který efektivně chrání tělo před oxidačním stresem, nabuzuje látkovou výměnu a posiluje myšlení.


Mind Master je první a ucelená kombinace typu "vše v jednom" s obsahem těch nejdůležitějších látek, mikroživin a stopových prvků.


Působí pozitivně na činnost nervové soustavy, optimalizuje výměnu energie, redukuje únavu a vyčerpání a poskytuje buňkám ochranu před působením škodlivých volných kyslíkových radikálů.


Mind Master je unikátní produkt na bázi přírodních látek, který na lidský organismus působí mnohostranně – jak při prevenci, tak při pomocné léčbě řady onemocnění, zvláště těch civilizačních. Působí tak dobře, že si jeho složení nechala LR patentovat.


Varianta GREEN se vyznačuje obsahem silného extraktu zeleného čaje, extraktu z kořene křídlatky kopinaté a šťávy z hroznů.


Jak pomáhá

1

Mind Master pomáhá při všech stavech spojených se stresem. Zlepšuje stavy vyčerpanosti, poruchy paměti a koncentrace. Dodává buňkám energii, stimuluje je k činnosti, zlepšuje paměťové funkce, pracovní výkonnost a schopnost soustředění.

2

Při onemocněních srdce a cév pomáhají složky obsažené v Mind Masteru snižovat oxidaci cholesterolu, čímž se snižuje i jeho ukládání do cévní stěny. Obsahuje také koenzym Q10, jehož nedostatkem trpí lidé užívající statiny ke snížení cholesterolu.

3

Preventivní užívání Mind Masteru funguje jako ochrana organismu před oxidačním stresem. Působí jako prevence některých civilizačních chorob, zejména nemocí srdce a cév a nádorových onemocnění. Oxidační stres také mužům drancuje spermie a velmi negativně ovlivňuje plodnost.

Oxidační stres

Za normálních podmínek je v těle rovnováha mezi množstvím volných radikálů a antioxidantů. Vlivem stresu, znečištěného životního prostředí těžkými kovy a kouření cigaret se tato rovnováha v těle rozpadne a nastane převaha volných radikálů nad antioxidanty. Tím vzniká oxidační stres.


Ten sám o sobě není nemoc. Je to ale proces, který se spoluúčastní na stárnutí buněk a podílí se na mnoha závažných onemocněních.


Volné kyslíkové radikály jsou agresivní, nestabilní a vysoce reaktivní sloučeniny, jejichž alespoň jeden orbital obsahuje nepárový elektron.


Své nestability se chce zbavit a udělá to tak, že vytrhne volný elektron z jiné sloučeniny ve svém okolí, čímž vytvoří nový volný radikál.


Vzniká řetězová reakce, která se buňkami šíří rychlostí blesku. Probíhá tak dlouho, dokud se volný radikál nesetká s antioxidantem, například vitamínem E, který poskytne volným radikálům své elektrony.


Ztrátou elektronu se z antioxidantů stávají také volné radikály, které ale nejsou pro tělo nebezpečné. Jednotlivé antioxidanty spolu vzájemně spolupracují a funkce jednoho antioxidantu často podmiňuje účinek jiného.


Proběhnutá řetězová reakce oxidačního stresu poškozuje membrány buněk i jejich vnitřky, včetně buněčných jader. Může kvůli tomu docházet k různým mutacím i smrti buněk. A každá mutace v buňce vždy znamená nebezpečí vzniku rakoviny.


Velmi názorně to ukazuje následující video:


Obsažené látky

Chlorofyl


Chlorofyl je zelené rostlinné barvivo, díky kterému rostliny žijí a dýchají. Významně zlepšuje parametry krevního obrazu, podporuje krvetvorbu a pomáhá okysličovat krev.


Zelený čaj


Zelený čaj je už celá tisíciletí důležitou součástí asijské medicíny. Je bohatým zdrojem antioxidantů a katechinů - tyto látky jsou přínosné v prevenci infarktu a mrtvice.


Vitamín E


Vitamín E v těle vychytává škodlivé volné radikály, čímž chrání buňky před oxidačním stresem a stárnutím. Zlepšuje plodnost, hojení ran a snižuje riziko infarktu. Jeho dlouhodobý nedostatek může vést až k neplodnosti.


Selen


Působí jako antioxidant a jeho nedostatek v těle zvyšuje riziko infarktu a cévních onemocnění. Enzymy řízené pomocí selenu umí chránit mozek před oxidačním stresem.


Selen


Působí jako antioxidant a jeho nedostatek v těle zvyšuje riziko infarktu a cévních onemocnění. Enzymy řízené pomocí selenu umí chránit mozek před oxidačním stresem.


Vitamín B1 - thiamin


Vitamín B1 příznivě působí na nervový systém a snižuje únavu. Jeho dlouhodobý nedostatek se projevuje vyčerpaností, později depresemi a zmateností.


Vitamín B9 - kyselina listová


Vitamín B9 pomáhá při tvorbě genetického materiálu - DNA a RNA. Velmi důležitý je během těhotenství, protože napomáhá dělení buněk a podporuje růst plodu a růst tkání jeho nervové soustavy. Dlouhodobý nedostatek kyseliny listové způsobuje poruchy růstu, neplodnost a poškození červených krvinek.


Vitamín B12 - kobalamin


Vitamín B12 zlepšuje paměť, podporuje koncentraci, snižuje riziko vzniku srdečních chorob a posiluje krvetvorbu. Jeho dlouhodobý nedostatek se projevuje zhoršováním paměti, snižováním duševní výkonnosti, horší svalovou koordinací, třesem a mravenčením v končetinách.


Cholin


Cholin působí velmi pozitivně na mozkové a nervové buňky, do kterých proniká a vytváří v nich chemickou látku, která podporuje paměť.


Koenzym Q10


Koenzym Q10 významně přispívá k přeměně potravy na energii a chrání buňky před volnými radikály. Část koenzymu Q10 si lidské tělo vyrábí samo, část získává z potravy. S přibývajícím věkem výrazně klesá schopnost těla vyrábět vlastní Q10.


Železo


Železo tvoří centrální atom krevního barviva a má velký význam při zásobování lidského těla kyslíkem a energií. Mnoho lidí západní populace trpí nedostatkem železa, což má negativní dopady - od únavy, malátnosti, bledosti až po chudokrevnost.

Dávkování

Obsah lahve: 500 ml = 6 dnů pravidelného užívání


Užívejte 1x denně 80 ml (odpovídá 8 uzávěrům od lahve) před jídlem, ideálně dopoledne. Před použitím lahev lehce obraťte dnem vzhůru a zpět. Nezapíjejte horkými nápoji.


V případě onkologického onemocnění nebo onemocnění srdce a cév můžete zvýšit dávku až na 120 ml za den.

Kontraindikace

Mind Master ve variantě Green nesmí pít lidé, kteří užívají lék Warfarin na ředění krve. Varianta Green obsahuje silný extrakt zeleného čaje s vysokým obsahem vitamínu K, který působí proti účinkům Warfarinu.

Skladování

Uzavřenou lahev skladujte v místech bez zdroje sálavého tepla, přímého slunečního záření a mrazu. Již otevřenou lahev mějte vždy v chladničce a spotřebujte nejdéle do 7 dnů od otevření.

Složení

Aloe Vera Barbadensis Miller Gel (USA/Mexiko, 36 %), koncentrovaná hroznová šťáva, voda, dextróza, směs extraktů (extrakt ze zeleného čaje, resveratrol, extrakt z křídlatky), stabilizátor (xanthan), L-carnitin-tartrát, směs vitaminů (thiaminmononitrát, kyselina listová, B12, DL-alfa-tokoferol), barvivo (chlorofyl), kyselící prostředek (kyselina citronová), železo(III)pyrofosfát, konzervační prostředek (sorbát draselný), přírodní aroma, sladidlo (steviolglykosid), koenzym Q10, antioxidační prostředek (kyselina askorbová), cholin bitartrát, seleničitan sodný.

Obsažené živiny

Nutriční hodnoty ve 80 ml
Energetická hodnota (kJ/kcal) 181/42
Tuky < 0,5 g
Sacharidy 10,0 g
      - z toho cukr 10,0 g
Bílkoviny < 0,5 g
Sůl 0,05 g
Vitamín E 12 mg (100 %)*
Thiamin 1,1 mg (100 %)*
Kyselina listová 200 µg (100 %)*
Vitamín B12 2,5 µg (100 %)*
Železo 4,2 mg (30 %)*
Selen 28 µg (51 %)*
Extrakt ze zeleného čaje 300 mg
Koenzym Q10 70 mg
Cholin 10 mg
L-karnitin 150 mg

* Doporučená denní dávka

LR a Mind Master

1

Efekt působení Mind Masteru je natolik dobrý, že si LR jeho složení patentovala - patent číslo DE 102013205049 A1 .

2

Mind Master získal pečeť kvality - přísnou certifikaci od společnosti SGS Institutu Fresenius .

3

Mind Master je uvedený na Kolínském seznamu , což je seznam podpůrných produktů, které mohou užívat sportovci k navýšení výkonnosti a nejsou považovány za nedovolený doping.


Sportovci a Mind Master

Mind Master se stal oblíbeným doplňkem stravy vrcholových sportovců, kteří oceňují jeho příznivý vliv na soustředěnost.


Obrázek: Jordi Sanchez Fernandez - mistr Španělska v hodu oštěpem


Obrázek: Fernando Pimenta - portugalský kanoista, stříbrná medaile na LOH 2012 v Londýně


Obrázek: Emmanuel Biron - francouzský atlet, bronzová medaile v běhu na 4x100 metrů v evropském šampionátu 2012


Obrázek: Maja Włoszczowska - polská reprezentantka v jízdě na horském kole, stříbrná medaile na LOH 2016 v Riu


Obrázek: Henry Beck - německý triatlonista, zlatá medaile na Power-Triathlon 2014 v Gera


Komentáře

Martin Bartoň, 6.4.2017

K tomuto výrobku zatím nebyl vložený žádný komentář. Buďte první, kdo ho napíše.

Přidat komentář

Váš komentář se zde nezobrazí ihned, ale až po nějaké době.

Vyplňte prosím všechny kolonky

To zní dobře. Chci to vyzkoušet.

Koupit výrobek

Další doplňky stravy: