Cistus Incanus kapsle

Kniha LR výrobků
0 hodnoceníKÓD: 80325
Cistus Incanus kapsle

Základní informace

Co je to

Cistus Incanus je divoce rostoucí rostlina s velmi silným protivirovým a protizánětlivým účinkem. Roste ve formě keře převážně na suchých svazích řeckých hor. Sbírají se listy, které se suší, sekají a dlouze louhují.


Sušené listy z rostliny se používají na čaj, extrakt z výluhu se vysušuje a následně používá k výrobě kapslí nebo ústního spreje.


Varianta Cistu Incanu v kapslích obsahuje 72 % extraktu z jemně řezaných listů odrůdy Cistus Incanus SSP Tauricus. Jedna kapsle obsahuje 100 mg polyfenolů z cistu, 40 mg vitamínu C a 1 mg zinku.


Jak pomáhá

Cistus Incanus ocení všichni, kteří jsou citliví na změny počasí a často podléhají nachlazení a chřipce.


1

Cistus Incanus je velmi účinný v boji se všemi druhy virů, včetně těch vysoce agresivních. Zabraňuje pronikání virů do buněk a následné množení. Za tento účinek mohou především polyfenoly, na které je rostlina extrémně bohatá.

3

Cistus Incanus pomáhá detoxikovat organismus, zvyšuje imunitu, vychytává škodlivé volné kyslíkové radikály a působí protizánětlivě. Pomáhá také při chudokrevnosti nebo častých migrénách.

4

Polyfenoly z cistu rovněž ovlivňují počáteční fázi rakoviny. Blokují množení zhoubných buněk a zabraňují tvorbě nových cév, které by bujícímu nádoru zajišťovaly výživu (látky z cistu blokují enzym urokinazu).

Poslední výzkum této rostliny přinesl zajímavé a překvapující výsledky. Buňky, které byly v laboratoři zamlženy cistus extraktem, prokázaly významně větší odolnost proti virům, než normální buňky, cistem neošetřené.


Vysoký obsah polyfenolů v cistu znemožňuje účinnému pronikání viru do buňky a jeho následné množení. Dokonce i vysoce agresivní viry, které byly s tímto extraktem zamlženy, neprokázaly skoro žádný infekční potenciál.


Tento výzkum provedly Centrum pro molekulární virologii university v Muensteru a Friedrich-Loefler Institut.

Dávkování

Obsah dózy: 60 kapslí = 30 dnů pravidelného užívání


V období chřipek preventivně užívejte 2x denně 1 kapsli. Zapijte vždy vodou.


V případě akutního virového onemocnění můžete denní dávku zdvojnásobit. Nejlepšího účinku dosáhnete v kombinaci s colostrem.

Skladování

Uzavřenou dózu skladujte na suchém místě bez zdroje sálavého tepla a přímého slunečního záření.

Složení

Extrakt z Cistus Incanus (extrakt z cistu, 72 %), obal kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza), kyselina L-askorbová (9 %), glukonát zinku (1,3 %), dělící prostředek (soli hořčíku jedlých mastných kyselin, oxid křemičitý), barvivo (oxid titaničitý).

Obsažené živiny

Nutriční hodnoty ve 2 kapslích
Vitamín C 80 mg (100 %)*
Zinek 2 mg (20 %)*

* Doporučená denní dávka

Komentáře

Martin Bartoň, 6.4.2017

K tomuto výrobku zatím nebyl vložený žádný komentář. Buďte první, kdo ho napíše.

Přidat komentář

Váš komentář se zde nezobrazí ihned, ale až po nějaké době.

Vyplňte prosím všechny kolonky

To zní dobře. Chci to vyzkoušet.

Koupit výrobek

Další doplňky stravy: