Aloe vera sprej první pomoci

Kniha LR výrobků
1 hodnoceníKÓD: 20600
Aloe vera sprej první pomoci

Základní informace

Co je to

Využití aloe vera spreje první pomoci je mnohostranné. Zklidňuje podrážděnou pokožku, zvlhčuje ji a tvoří na ní ochranný hojivý film. Je ideální k ošetření všech poranění kůže a sliznic.


Skládá se z aloe vera gelu (83 % obsahu), deseti osvědčených hojivých bylinek, santalového dřeva a propolisu. Je certifikovaný společností Dermatest GmbH a můžete ho bez obav stříkat na kůži, na sliznice i do otevřené rány.


Obsah spreje je 400 ml.


Jak pomáha

1

Na pokožce hojí řezné rány, odřeniny, popáleniny a proleženiny, zklidňuje zarudlou kůži po opalování nebo holení, ulevuje od svědění a účinně zklidňuje různé kopřivky, ekzémy a hemoroidy.

2

Zmírňuje kožní projevy bércových vředů, působí proti plísním a mykózám a urychluje hojení oparů. Účinně hojí dáseň po zubařském zákroku. Na pokožce hlavy pomáhá proti lupům.

3

Při nachlazení zmírňuje bolesti v krku a urychluje léčení rýmy. V takovém případě lze sprej stříkat do krku i nosu. Působí protivirově a protibakteriálně.

Způsob použití

Před použitím sprej lehce protřepejte a nastříkejte na postižené místo. Ošetřujte takto pokožku několikrát za den.

Složení

Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycerin, Propylene Glycol, Aqua (Water), Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Allantoin, Potassium Sorbate, Tocopherol, Achillea Millefolium Flower/Leaf/Stem Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Taraxacum Officinale (Dandelion) Rhizome/Root Extract, Borago Officinalis Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Leaf Extract, Zingiber Officinalis (Ginger) Root Extract, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Passiflora Incarnata Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Lactic Acid, Sodium Hydroxide, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Pterocarpus Santalinus Wood Extract, Propolis Extract, Sodium Benzoate, Citric Acid.

Použité bylinky

Aloe vera gel

Aloe vera podporuje hojení - vytváří na povrchu rány zvlhčující film, který působí protizánětlivě, podporuje růst nové kůže a zvyšuje pevnost tkáně. Celkově se rána rychleji uzavírá, je čistší se zdravou novou pokožkou.

Santalové dřevo

Extrakt ze santalového dřeva má především protiplísňový a hojivý účinek. Hydratuje a zklidňuje pokožku, pomáhá při léčení akné a zánětů na kůži.

Smetanka lékařská

Kořen smetanky lékařské příznivě působí proti lyšejům a vyrážkám.

Zázvor

Zázvor má protibakteriální a protizánětlivé účinky. Zlepšuje hojení a prokrvení pokožky a uvolňuje svalové napětí.

Šalvěj

Šalvěj má protizánětlivé, protivirové a protibakteriální účinky. Potlačuje tvorbu lupů, působí proti akné a mírní zápach v ústech.

Heřmánek

Heřmánek pomáhá od bolestí, při hojení ran a navozuje celkové uklidnění pokožky. Je také účinný při zánětech ústní dutiny a při alergických reakcích na kůži.

Mučenka

Mučenka uklidňuje a hojí pokožku. Jihoameričtí indiány ji používali jako hojivý obklad první pomoci na zevní poranění kůže a pohmožděniny.

Propolis

Propolis má protibakteriální, protivirové, protizánětlivé a protiplísňové účinky. Pokožku hojí a regeneruje. Pomáhá při atopickém ekzému a lupénce, odřeninách či spáleninách, při zánětech dásní a onemocněních horních cest dýchacích.

Řebříček

Řebříček se používá jako protizánětlivá látka při onemocnění sliznice ústní dutiny a hltanu zánětlivého původu, zánětlivých onemocněních kůže a drobných poraněních.

Eukalyptus - blahovičník

Blahovičník se využívá k léčbě zánětu průdušek, kašle, nachlazení nebo zánětu vedlejších nosních dutin. Má antiseptické účinky, prokrvuje kůži, působí proti bolesti a podporuje hojení.

Měsíček

Měsíček se zevně používá na těžce se hojící rány a vředy. Velmi dobře pomáhá při drobných poraněních, bolestech kolem nehtů, na křečové žíly, krevní podlitiny, otoky, proleženiny, zapařeniny, plísně na nohou a omrzliny.

Brutnák

Brutnák se používá na špatně se hojící rány, popáleniny nebo bércové vředy. Působí příznivě při léčbě atopických ekzémů, alergií, lupénky a akné u dětí i dospělých.

Mateřídouška - tymián

Mateřídouška se díky svým účinkům využívá při léčbě nachlazení, kašle, bolestí v krku a infekcích v ústech. Zklidňuje pokožku po štípnutí hmyzem a zlepšuje hojení hnisavých ran.

Zkušenosti s výrobkem

Popáleniny 1. až 3. stupně na rukou po výbuchu benzinových par. Pravidelné užívání aloe vera spreje první pomoci, aloe vera koncentrátu a aloe vera krému s propolisem. Během dvou měsíců došlo k úplnému zahojení.

Otevřít článek v PDF

Popáleniny na ruce od ohně. Pravidelné užívání aloe vera spreje první pomoci, aloe vera koncentrátu a aloe vera krému s propolisem. Ke zhojení došlo už po necelých 3 týdnech.

Otevřít článek v PDF

Opařeniny obou předloktí vroucí vodou. Pravidelné užívání aloe vera spreje první pomoci a aloe vera koncentrátu. Podařilo se úplné zahojení během 10 dnů.

Otevřít článek v PDF

Opařenina ruky vroucí vodou. Pravidelné užívání aloe vera spreje první pomoci, aloe vera koncentrátu a aloe vera krému s propolisem. Podařilo se úplné zahojení během 14 dnů.

Otevřít článek v PDF

Sedřená kůže na obličeji po pádu z kola. Pravidelné užívání aloe vera spreje první pomoci, aloe vera koncentrátu a aloe vera krému s propolisem. Ke zhojení došlo během 6 dnů.

Otevřít článek v PDF

Můj kamarád Honza spadl ze žebříku a při pádu si rozřízl prsty o hranu plechu. Na moje doporučení si do rány stříkal SOS sprej. Kůže se mu úplně zhojila během 14 dnů.

Otevřít obrázek v PDF

Má sestra Lenka dostala zánět spojivek. Opuchly jí oči a neustálý pocit svědění ji nutil stále si mnout oči rukama. Tím si do nich neustále zanášela další infekci. Antibiotika od lékaře nechtěla.

Na mou radu si několikrát denně stříkala Sprej první pomoci na čistící tampónky a otírala si jimi spojivky a okolí včetně víček. Později si začala do očních koutků stříkat sprej rovnou.

Už druhý den začal pocit svědění ustupovat a po týdnu užívání opuchliny i svědění zcela vymizelo.
Maminka nenechala po porodu svému miminku odstranit pupeční pahýlek. Pravidelně místo promazávala aloe vera koncentrátem a během 14 dnů se vše zhojilo.

Proti opruzeninám maminka používala aloe vera sprej první pomoci s výborným výsledkem.

Otevřít článek v PDF

Vyrážka na krku osmiměsíčního miminka. Maminka na postižené místo pravidelně nanášela aloe vera koncentrát a aloe vera sprej první pomoci. Během jednoho týdne došlo k výraznému zlepšení.

Otevřít článek v PDF

Pupínky při planých neštovicích. Pravidelné užívání aloe vera koncentrátu a aloe vera spreje první pomoci. Po 2 dnech bolavá místa zaschla a do jednoho týdne došlo k zahojení. Na kůži nezůstaly žádné jizvičky.

Otevřít článek v PDF

Komentáře

Lenka Piramovská, 21.6.2017

Aloe Vera sprej první pomoci výborně pomáhá při bodnutí hmyzem. Dceru 7 let štípl komár do kotníku. kotník i celý nárt opuchl, zčervenal a byl bolestivý na došlap. Ráno, v poledne a večer jsme bolestivé místo nastříkali a během 1 dne zcela v pořádku. Perfektní !!! Stejně parádně pomůže na vyrážky, záněty.... Doporučuji !!!

Martin Bartoň, 21.6.2017

Děkuji za komentář. :-)

Přidat komentář

Váš komentář se zde nezobrazí ihned, ale až po nějaké době.

Vyplňte prosím všechny kolonky

To zní dobře. Chci to vyzkoušet.

Koupit výrobek

Další aloe vera kosmetika: