Aloe vera koncentrát

Kniha LR výrobků
0 hodnoceníKÓD: 20601
Aloe vera hydratační koncentrát

Základní informace

Co je to

AV hydratační gelový koncentrát je velmi hojivý a regenerační krém. Celých 90 % jeho obsahu tvoří aloe vera gel ve své téměř původní formě a konzistenci. Je ideální k ošetření všech poranění kůže a sliznic. Pokožku dokonale vyživuje.


Krém je certifikovaný společností Dermatest GmbH a můžete ho bez obav používat na kůži, na sliznice i do otevřené rány.


Obsah krému je 100 ml.


Jak pomáha

1

Na pokožce hojí řezné rány, odřeniny, popáleniny a proleženiny, zklidňuje zarudlou kůži po opalování nebo holení, ulevuje od svědění a účinně zklidňuje různé kopřivky, ekzémy a hemoroidy.

2

Zklidňuje pokožu po bodnutí hmyzem a působí na ni chladivě. Hojí mokvavé a podebrané rány, které na povrchu vysušuje a uvnitř hydratuje.

3

Intenzivně hydratuje pokožku. Ideální použití na zdravé pokožce je jako podkladová báze pod denní nebo noční krém.

Způsob použití

Naneste krém na postižené místo v silnější vrstvě. Ošetřujte takto pokožku několikrát za den.

Složení

Aloe Barbadensis Leaf Juice, Aqua (Water), Glycerin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Tocopherol, Allantoin, Lactic Acid, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.

Účinné látky

Aloe vera gel

Aloe vera podporuje hojení - vytváří na povrchu rány zvlhčující film, který působí protizánětlivě, podporuje růst nové kůže a zvyšuje pevnost tkáně. Celkově se rána rychleji uzavírá, je čistší se zdravou novou pokožkou.

Zkušenosti s výrobkem

Popáleniny 1. až 3. stupně na rukou po výbuchu benzinových par. Pravidelné užívání aloe vera spreje první pomoci, aloe vera koncentrátu a aloe vera krému s propolisem. Během dvou měsíců došlo k úplnému zahojení.

Otevřít článek v PDF

Popáleniny na ruce od ohně. Pravidelné užívání aloe vera spreje první pomoci, aloe vera koncentrátu a aloe vera krému s propolisem. Ke zhojení došlo už po necelých 3 týdnech.

Otevřít článek v PDF

Opařeniny obou předloktí vroucí vodou. Pravidelné užívání aloe vera spreje první pomoci a aloe vera koncentrátu. Podařilo se úplné zahojení během 10 dnů.

Otevřít článek v PDF

Opařenina ruky vroucí vodou. Pravidelné užívání aloe vera spreje první pomoci, aloe vera koncentrátu a aloe vera krému s propolisem. Podařilo se úplné zahojení během 14 dnů.

Otevřít článek v PDF

Sedřená kůže na obličeji po pádu z kola. Pravidelné užívání aloe vera spreje první pomoci, aloe vera koncentrátu a aloe vera krému s propolisem. Ke zhojení došlo během 6 dnů.

Otevřít článek v PDF

Bolestivé hemoroidy. Ošetřující lékař doporučil operaci. Po dvou měsících užívání čípků vyrobených z aloe vera koncentrátu a pití aloe vera gelu došlo k výraznému zhojení bez nutnosti operace.

Otevřít článek v PDF

Maminka nenechala po porodu svému miminku odstranit pupeční pahýlek. Pravidelně místo promazávala aloe vera koncentrátem a během 14 dnů se vše zhojilo.

Proti opruzeninám maminka používala aloe vera sprej první pomoci s výborným výsledkem.

Otevřít článek v PDF

Vyrážka na krku osmiměsíčního miminka. Maminka na postižené místo pravidelně nanášela aloe vera koncentrát a aloe vera sprej první pomoci. Během jednoho týdne došlo k výraznému zlepšení.

Otevřít článek v PDF

Pupínky při planých neštovicích. Pravidelné užívání aloe vera koncentrátu a aloe vera spreje první pomoci. Po 2 dnech bolavá místa zaschla a do jednoho týdne došlo k zahojení. Na kůži nezůstaly žádné jizvičky.

Otevřít článek v PDF

Komentáře

Martin Bartoň, 6.4.2017

K tomuto výrobku zatím nebyl vložený žádný komentář. Buďte první, kdo ho napíše.

Přidat komentář

Váš komentář se zde nezobrazí ihned, ale až po nějaké době.

Vyplňte prosím všechny kolonky

To zní dobře. Chci to vyzkoušet.

Koupit výrobek

Další aloe vera kosmetika: