Aloe vera box

Kniha LR výrobků
0 hodnoceníKÓD: 20650
Aloe vera box

Základní informace

Co je to

Balení obsahuje tři nejoblíbenější aloe vera výrobky. Pro bližší informace o jejich použití si rozklikněte každý z nich.


 Aloe vera sprej první pomoci ve 150 ml


 Aloe vera hydratační koncentrát


 Aloe vera ochranný krém s propolisem


Zkušenosti s výrobkem

Popáleniny 1. až 3. stupně na rukou po výbuchu benzinových par. Pravidelné užívání aloe vera spreje první pomoci, aloe vera koncentrátu a aloe vera krému s propolisem. Během dvou měsíců došlo k úplnému zahojení.

Otevřít článek v PDF

Popáleniny na ruce od ohně. Pravidelné užívání aloe vera spreje první pomoci, aloe vera koncentrátu a aloe vera krému s propolisem. Ke zhojení došlo už po necelých 3 týdnech.

Otevřít článek v PDF

Opařeniny obou předloktí vroucí vodou. Pravidelné užívání aloe vera spreje první pomoci a aloe vera koncentrátu. Podařilo se úplné zahojení během 10 dnů.

Otevřít článek v PDF

Opařenina ruky vroucí vodou. Pravidelné užívání aloe vera spreje první pomoci, aloe vera koncentrátu a aloe vera krému s propolisem. Podařilo se úplné zahojení během 14 dnů.

Otevřít článek v PDF

Sedřená kůže na obličeji po pádu z kola. Pravidelné užívání aloe vera spreje první pomoci, aloe vera koncentrátu a aloe vera krému s propolisem. Ke zhojení došlo během 6 dnů.

Otevřít článek v PDF

Můj kamarád Honza spadl ze žebříku a při pádu si rozřízl prsty o hranu plechu. Na moje doporučení si do rány stříkal SOS sprej. Kůže se mu úplně zhojila během 14 dnů.

Otevřít obrázek v PDF

Má sestra Lenka dostala zánět spojivek. Opuchly jí oči a neustálý pocit svědění ji nutil stále si mnout oči rukama. Tím si do nich neustále zanášela další infekci. Antibiotika od lékaře nechtěla.

Na mou radu si několikrát denně stříkala Sprej první pomoci na čistící tampónky a otírala si jimi spojivky a okolí včetně víček. Později si začala do očních koutků stříkat sprej rovnou.

Už druhý den začal pocit svědění ustupovat a po týdnu užívání opuchliny i svědění zcela vymizelo.
Maminka nenechala po porodu svému miminku odstranit pupeční pahýlek. Pravidelně místo promazávala aloe vera koncentrátem a během 14 dnů se vše zhojilo.

Proti opruzeninám maminka používala aloe vera sprej první pomoci s výborným výsledkem.

Otevřít článek v PDF

Vyrážka na krku osmiměsíčního miminka. Maminka na postižené místo pravidelně nanášela aloe vera koncentrát a aloe vera sprej první pomoci. Během jednoho týdne došlo k výraznému zlepšení.

Otevřít článek v PDF

Pupínky při planých neštovicích. Pravidelné užívání aloe vera koncentrátu a aloe vera spreje první pomoci. Po 2 dnech bolavá místa zaschla a do jednoho týdne došlo k zahojení. Na kůži nezůstaly žádné jizvičky.

Otevřít článek v PDF

Bolestivé hemoroidy. Ošetřující lékař doporučil operaci. Po dvou měsících užívání čípků vyrobených z aloe vera koncentrátu a pití aloe vera gelu došlo k výraznému zhojení bez nutnosti operace.

Otevřít článek v PDF

Komentáře

Martin Bartoň, 6.4.2017

K tomuto výrobku zatím nebyl vložený žádný komentář. Buďte první, kdo ho napíše.

Přidat komentář

Váš komentář se zde nezobrazí ihned, ale až po nějaké době.

Vyplňte prosím všechny kolonky

To zní dobře. Chci to vyzkoušet.

Koupit výrobek

Další aloe vera kosmetika: