Aloe vera drinking gel

Váš domácí lékař

ALOE VERA DRINKING GEL

Představte si rostlinu, která umí posílit zdraví. Lidem i zvířatům. Vypadá obyčejně a přitom je tak fascinující.

Rostla v čistém prostředí mexických hor, zcela bez chemikálií. Když nastal čas, ručně z ní sklidili jen ty nejlepší listy. Pečlivě je očistili, zbavili slupky, vnitřní dužinu slisovali, gel zchladili a odeslali z Mexika blíž k vám.

01 Žádné pesticidy
02 Žádná umělá hnojiva
03 Jen ruční sběr listů
04 Žádná pasterace
05 Žádná umělá barviva
06 Jen šetrné zpracování

V Německu pečlivě zkontrolovali kvalitu, a když bylo vše v pořádku, vytvořili z ní 4 varianty podle 4 odlišných receptur. Není to skvělé?

Pusťte si video

4 varianty podle 4 odlišných receptur

Vyberte si tu nejlepší.
Vyberte si tu svoji.

Vyberte si pro sebe nejlepší variantu

Fascinující účinky aloe very

Jde jen o to,
jak se na své zdraví díváte.

Vylaďte si své zdraví. Jde to.

V dobře fungujícím těle se zdravou imunitou se nemocem nedaří. Mějte i vy svoji imunitu pod palcem a vylaďte si ji na maximum díky aloe veře. Umí to víc než skvěle.


Potvrzeno vědou.

Aloe vera je úžasným fenoménem a věda to ví. Bylo vydáno již více než 3 000 odborných studií , které blahodárné účinky této rostliny postupně odkrývají a vědecky potvrzují. Využijte toho ve svůj prospěch i vy.

Fascinující účinky aloe very

Kapiláry určují váš osud.

Máte jich tisíce kilometrů.

Ve svém těle máte téměř 150 tisíc kilometrů kapilár. Jsou to ty úplně nejtenčí žilky, asi 20 krát tenčí než váš vlas. Některé jsou tak tenké, že se do nich červené krvinky jen stěží vejdou a musí se jimi s námahou prodírat v řadě jedna za druhou. Určují váš osud, protože přivádějí ke každé vaší buňce životodárný kyslík a živiny.

Stres, nesprávná strava plná chemikálií, nikotin a nadměrné pití alkoholu kapiláry postupem času natolik zužuje, že se jimi červené krvinky již nemohou protáhnout.

Postižené tkáně poté začnou trpět nedostatkem živin a kyslíku. A přesně tady začíná boj o vaší budoucí nemoc nebo zdraví.

Fascinující účinky aloe very

Aloe vera otevírá kapiláry.

Limity moderní medicíny.

Neprůchodné kapiláry představují pro tělo enormní zátěž, která se navenek projeví vznikem civilizační nemoci. Může to být ekzém, alergie, ale i srdeční infarkt, mrtvice nebo rakovina.

Právě zde narazila moderní medicína na své limity, neboť neléčí příčiny, ale pouze příznaky těchto nemocí.


Lékař léčí. Příroda uzdravuje.

Aloe vera zde působí přímo na příčinu, neboť nutí mikroskopická tělíska na vnitřních stěnách zúžených kapilár splasknout. Je to jejím nejúžasnějším účinkem a může vám zachránit život.

Aloe vera otevírá kapiláry a vrací jim normální, přirozený vnitřní průměr. Znovu jimi proteče krev, která přinese tkáním životodárný kyslík a odplaví škodliviny. To poskytne tělu možnost, aby se vyléčilo samo. Umí to totiž nejlépe.

Více o účincích aloe very

Rozhovor s Dr. Peuserem

Účinky aloe very

Dr. Michael Peuser je lékař, který zasvětil svůj život zkoumání léčivých účinků aloe very. V této oblasti je nejrespektovanějším odborníkem.
Pusťte si video

Složení aloe very

Více než 150 látek pro vaše zdraví.

Přírodní lékárnička.

Vědci v gelu rostliny aloe vera dosud objevili více než 150 obsažených látek. Jejich spektrum skutečně sahá od A jako acemanan až po Z jako zinek.

Některé látky jsou obsaženy pouze v nepatrné koncentraci a právě zde je ukryto velké tajemství aloe very.

Nepůsobí zde pouze jedna jediná zdraví prospěšná látka, ale desítky z nich v jedné léčivé souhře. Vzájemně se doplňují, jako nástroje v hudebním orchestru. Jen jako celek dokáží tolik úžasných věcí.

Přesto se vědci pokoušejí pochopit podstatu jednotlivých obsažených látek a jejich účinky a neustále dospívají k úžasným poznatkům.

Příroda se nedá překonat, dá se jen využít.

Více o složení aloe very

Vyzkoušejte aloe veru. Kdy jindy, než teď.

Koupit