Aloe vera drinking gel

Obsažené účinné látky

Složení aloe very - obsažené účinné látky

Více než 150 látek pro vaše zdraví.


Aminokyseliny v aloe veře

Aminokyseliny slouží k výrobě bílkovin, ze kterých se staví tkáně. Lidské tělo potřebuje 23 druhů aminokyselin, ale 8 z nich si neumí samo vyrobit, a proto je musí přijímat stravou. Aloe vera gel obsahuje všech těchto 8 aminokyselin a 12 dalších.


Antrachinony v aloe veře

Antrachinony jsou sloučeniny, které pozitivně stimulují střeva a působí jako přírodní antibiotikum. V aloe vera gelu se vyskytují v nepatrném množství.


Enzymy v aloe veře

Jednou z hlavních funkcí enzymů je přeměna snědeného jídla na palivo pro buňky. Pomáhají také s myšlením, látkovou výměnou a hojením zánětů.


Fytosteroly v aloe veře

Fytosteroly jsou látky, které pomáhají snížit hladinu cholesterolu v krvi, tlumí záněty a mírně tiší bolest.


Minerály v aloe veře

Minerály jsou nezbytné pro zdravé kosti a zuby, pro správný přenos kyslíku krví a pro fungování enzymů. Mnoho lidí, aniž to ví, trpí jejich nedostatkem - především zinku, železa a hořčíku.


Polysacharidy v aloe veře

Polysacharidy jsou komplexní cukry s velmi dlouhým molekulárním řetězcem. Některé z nich prochází žaludkem v nezměněné podobě přímo do krve, kde mají uzdravující efekt. Jiné se naopak drží v buňkách střeva, kde brání škodlivinám v jejich vstřebávání do těla.


Vitamíny v aloe veře

Vitamíny pomáhají s látkovou výměnou, s tvorbou nových tkání a posilují imunitní systém. Působí preventivně proti některým nemocem a zpomalují stárnutí.

Příroda se nedá překonat, dá se jen využít.

Koupit Více o aloe vera gelu